Як підібрати форсунки для обприскувача

 30.12.2020

Наступ тепла - не тільки час відпочинку, а й період підготовки до польових робіт. Для такого процесу потрібна якісна техніка, яка зможе замінити робочі руки. Щоб садова техніка працювала бездоганно, необхідно відповідально підійти до вибору всіх деталей. Пропонуємо дізнатися які форсунки для обприскувачів кращого за все купити.

Якщо говорити про колір розпилювача, він безпосередньо буде залежати від номера. Сам колір означає пропускну здатність приладу. Щоб працювати з садовою технікою було максимально зручно, у розпилювачів не однакові колір, відповідний показнику витрати рідини. Це кількість вологи, здатне пройти крізь прилад за певний час.

Щоб рівномірно обробити територію всього на одну штангу обприскувача, встановлюють прилади з одним і тим же номером. Якщо ж номера будуть різними, якою буде якість всієї планованої обробки, передбачити неможливо. У процесі всього ходу обробки часом виникає необхідність заміни розпилювача. Це потрібно після не дуже вдалого повороту, якщо штанга зачіпає землю і розпилювач розбивається. Важливо, щоб замість пошкодженого встановили працює і з тим самим номером.

Важливо: вибір сертифікованих приладів

 При виготовленні у кожного розпилювача є власна пропускна здатність. Для отримання європейського сертифіката потрібно дотримуватися умов. Так, наприклад, у витрати розпилювача в ідеалі є відмінності від позначеного в документі не більше, ніж на десять відсотків. Список даних розпилювачів, які сертифіковані в Німеччині, можна подивитися в інтернеті. А все решта приладів, які відсутні в цьому списку, краще не купувати. Під час використання геометрія каналу, по якому йде робоча рідина, здатна змінюватися. У окремих добрив присутній виражений абразивний ефект. З цієї причини ще до початку робіт і вже після завершення, необхідно перевірити в якому стані знаходяться розпилювачі.

Варто зауважити, що пропускна можливість навіть всього на одній штанзі може змінюватися не однаково. У тому випадку якщо не один, а відразу два прилади показали витрата десять відсотків більше норми, бажано міняти відразу ж все. Якщо знос буде нерівномірним, не потрібно припускати, що вони однаково збільшать пропускну здатність на десять відсотків. Все, що знаходяться ближче до самого центру, зносяться більше, оскільки там тиск в рази вище. Знос вплине на саму форму факела розбризкування, який також в результаті може стати не дуже рівномірним.

У Європі одним з обов'язкових умов є постійна перевірка обприскувача безпосередньо на його пропускну здатність. У тому випадку, якщо витрата відрізняється не більше, ніж на 10%, робота на такому обприскувачі заборонена.

Як підібрати форсунки для обприскувача