Карбідно-аміачна суміш

 16.02.2021


КАС або карбидно-аміачної сумішшю називають рідке азотне добриво, найбільш підходяще для точного землеробства, а також технологій землеробства в умовах змін клімату. При цьому необхідно відрізняти виготовлення цього виду добрив від бакової суміші. Повноцінне виготовлення потребує дотримання всіх без винятку технологічних вимог. Тут йдеться про повноцінний продуктивному циклі.


У чому особливість виготовлення КАС?


Ці добрива можна виготовити за 1,5 години або раніше. Воду в термосах необхідно нагріти до дев'яноста градусів за допомогою магнітного обладнання. Як тільки вода досягне необхідної температури, вона негайно надійде в реактор. У сам реактор через спеціальну горловину засипають спеціальну сировину за певним принципом. При цьому відповідність формули обов'язково контролює розроблена фахівцями програма. Разом з тим фахівець повинен стежити за тим, як змінюється температура по діаграмі. Тут важливо дотримуватися контролю за температурними режимами. У тому випадку, якщо своєчасно не реагувати на будь-які недотримання технологічного процесу, в результаті можна отримати незрозумілою форми кристали. Як правило, перемішування має відбуватися не в одній, а в трьох зонах реактора або в бочці. Завдяки цьому, можна досягти досить швидкого розчинення.

Щоб повністю приготувати КАС, буде потрібно одну годину і десять хвилин часу або максимум одну годину і двадцять хвилин. В даному випадку все буде залежати від формули.


Перевірка - важливий етап


Як тільки карбидно-аміачна суміш буде повністю виготовлена, спеціалізована система аналітики повинна ретельно перевірити і якість, і, звичайно, кількість продукту. Далі йде сигнал на головний офіс, що вже готова порція. Вся інформація зберігається, а приготоване за допомогою насосів оперативно відкачується в спеціальні резервуари.

Уже після того як з головного офісу приходить наказ про необхідність відвантаження, приїжджає автомобіль. Далі завантажується КАС і роздруковуються вся супровідна документація. Всього на процедуру завантаження йде не більше п'ятнадцяти хвилин.


У чому відмінність виготовлення КАС і бакової суміші?


У КАС дуже швидке і більш тривалу дію. Насправді плюсів застосування таких добрив в рідкому вигляді чимало:


• рівномірний розподіл на всій поверхні;

• сумісність з різними видами пестицидів, мікроелементів;

доступна ціна.


Важливе умова - відсутність серед компонентів складу аміаку. В окремих випадках з метою стабілізації КАС приймають рішення приєднувати аміак, або аміачну воду. Це в підсумку може стати причиною втрати діючої речовини.

Виготовлення КАС в світі постійно збільшується.

Щоб внести КАС використовують обприскувач, обладнаний спеціально для різних видів внесення - сатиричного або смугового. Кращими способами стануть аплікатор, розливні трубки, форсунка або ж гайка.

Однак у даній індустрії є і свої мінуси. Так деякі виробники займаються виробництвом рідких добрив в несприятливих гаражних умовах.

Тому купувати добрива КАС і комплектуючі для обприскувача, варто тільки у перевірених постачальників, з сертифікатами якості на продукт. У разі використання неякісної продукції, є великий ризик опіку рослин, що в свою чергу принесе збитки і втрату врожаю.

Карбідно-аміачна суміш