Види форсунок для обприскувачів

 17.03.2021


Форсунка є дуже важливою складовою такої сільгосптехніки як Обприскувач. Саме від її правильної роботи буде прямо залежати функціонування всього пристрою. Тому дуже важливо підібрати і придбати правильну форсунку. В такому випадку навіть при мінімальних витратах можна отримати відмінні результати.

Якщо обробляти сільськогосподарські рослини за допомогою якісних форсунок, можна помітити безліч плюсів. Наприклад, відчутна економія на дорогих хімічних препаратах.


Яку форсунку вибрати?


Варто відзначити, що під форсункою розуміють розпилювальну складову. Вона буває самих різних видів. Необхідний вид форсунки залежить насамперед від типу хімічної речовини (пестицид, фунгіцид, інсектицид), швидкість, погодні умови, натиск, обсяг розчину.

Залежно від кількості розпилювачів все форсунки ділять на такі види:

• одинарний;

• потрійний;

• четверний;

• пятерная.

Залежно від типу конструкції форсунки бувають:

• маятниковий;

• поворотний;

* без відсікача;

* з вбудованим відсікачем;

* з зовнішнім (бічним) відсікачем.


У них може бути як один, так і кілька виходів для підключення до агрегату. Деякі з них оснащені спеціальним аплікатором, які додатково здатний забезпечити економію рідини, а також добрив і пестицидів.


Всі форсунки можна укомплектувати розпилювачами, які будуть виконувати поставлені завдання:

1. Щілинні можуть випускати досить плоску струмінь води. Серед особливостей цього виду-ймовірність бічного знесення крапель і невелике розсіювання.

2. Інжекторні виробляють краплі стійкі до зносу вітром до 8м/с.формує великі краплі збагачені повітрям.

3. Інжекторний компактний розпилювач створює краплі збагачені повітрям і стійкі до зносу вітром до 6м/с.

4. Інжекторний двофакельний поєднує всі переваги інжекторних розпилювачів, а також завдяки спеціальній цирконієвій вставці розділяє потік рідини на два струмені, що призводить до кращого результату при внесенні контактних типів добрив

Більшість фахівців єдині в своїй думці: саме інжекторні можна назвати найкращими з метою обробки досить великих площ. Так як в цьому виді розпилювачів рідина збагачується повітрям, аеровані краплі речовини в рази менше будуть зноситися вітром і точно виявляються на потрібних ділянках рослин. Ефективність такого виду обробки стає більшою і зникає необхідність збільшувати кількість розчинів

Форсунки з великою кількістю розпилювачів будуть економити Ваш час, при обліку того що вам потрібно вносити різні типи добрив. Завдяки мембранним клапанам, вийде заощадити розпилюється речовина, оскільки конструкція перекриє виливши речовини при відсутності необхідного тиску в системі.

Види форсунок для обприскувачів