Розпилювачі Agroplast: види і призначення

 17.03.2021


Без якісної техніки не обійтися сучасному фермеру. Саме тому дуже важливо ще до початку робіт підібрати найкращі комплектуючі. Щоб Обприскувач приносив максимальну користь, потрібно віддати перевагу самому відповідному типу розпилювачів. Наступним кроком буде установка на штангу, а також перевірка працездатності. Наскільки правильно і послідовно все буде виконано, безпосередньо залежить ефективне застосування добрив.

Дуже популярними на штангових обприскувачах є такі види:


щілинний; 

інжекторний; 

* інжекторні компактні ; 

• інжекторні двухфакельные;

У всіх перерахованих видів є безліч плюсів. Головні з них – це легкість в процесі установки, а також простота в застосуванні. Ще одна перевага-тривала робота.

При розпиленні завдяки тиску рідина здатна ділитися на крапельки. За допомогою звуження соплового каналу всередині розпилювача рідина починає прискорюватися. Виходячи з сопла завдяки падінню тиску рідина здатна розпорошуватися безпосередньо по самому напрямку, що задано геометрією сопла. Спочатку утворюється гладенька плівочка, що під впливом повітря може набувати хвилясту і до того ж досить нестійку форму. В результаті сама плівка розпадається на ниточки, які в свою чергу розпадаються на різні за розміром краплі.

Пропонуємо розглянути основні види розпилювачів-щілинний і інжекторний. Який з них найбільш підійде саме у вашому випадку, вибирати тільки вам.


В чому особливості щілинного розпилювача?


Найчастіше на сучасних польових обприскувачах застосовують саме щілинні розпилювачі. При цьому кут розпилення у них може досягати від 80-ти до 120 градусів. Відповідно до сучасних стандартів розпилювачі в залежності од витрати робочої рідини ділять на групи у кожної з яких є своє колірне кодування (ISO). Наприклад, у будь – якого синього кольору розпилювача при швидкості 10 км/год витрата рідини-150 л/га.крім того, розпилювачі розрізняють за матеріалом для виготовлення наконечника. Як правило, їх виготовляють з:


кераміка; 

пластмаса; 

* сталі (нержавійки); 

латунь.


Форсунки з розпилювачами встановлюються на штангу з інтервалом в п'ятдесят сантиметрів.


Чому варто вибирати інжекторні розпилювачі?


У числі основних плюсів цього виду-можливість знизити знесення робочої речовини вітром. Це можливо за допомогою збагачення крапель повітрям. До того ж такий розпилювач забезпечує високу продуктивність обприскувача. А ще вибираючи інжекторні, можна не хвилюватися про відсутність втрати добрива.

Розпилювачі Agroplast: види і призначення